Pas mus keiciantis paskirstymo diržą ir įtempimo guolius, bei vandens siublį, varomajam diržui ir jo darbams suteikiama 3 (mėnesių) garantija. Važiuoklės restauravimui suteikiama 1(metų) garantija,jeigu važiuoklės dalys yra originalios ir restauruojamos pirmą kartą.

    Garantijos:

Mūsų automobilių servisui svarbus kiekvienas klientas, o mūsų tikslas - kokybiškų remontų atlikimas, todėl vadovaujamės šiomis kokybės ir garantijos taisyklėmis:

  •  Garantija ima galioti nuo automobilio suremontavimo ir perdavimo klientui dienos.
  •  Pretenzijos dėl netiesioginės ir tiesioginės žalos pašalinimo (pvz., išlaidos automobilio nuomai, transportavimui, nakvynei arba remontuojamo automobilio prastovos nuostoliai) nepriimamos.
  •  Visos automobilio dalys susidėvi. Todėl garantijos galiojimo metu gali atsirasti gedimų, ypač didelio galingumo automobiliuose, ne dėl automobilių serviso ar detalių tiekėjo klaidų. Jų priežastis yra natūralus susidėvėjimas ir garantija jiems netaikoma.
  •  Garantija netaikoma remontams bei dalims, kuomet remonto metu kliento pageidavimu montuojamos dėvėtos dalys.
  •  Garantija netaikoma remontams bei dalims, kuomet remonto metu klientas pateikia savo detales.

Iškilus klausimams susijusiems su garantija nedelskite ir drąsiai kreipkitės į mus telefonu arba tiesiog atvykite į mūsų automobilių servisą.

 

   UAB "GIEDMINDA" veikia bevielis internetas!!! WI-FI

     

     2020m. Vasaros sezono metu -šeštadieniais nedirbsime.

 

     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

 

Mielai lauksime Jūsų